RER65F2490RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F2490RC02 Vishay /Dale
    RER65F2490RC02 Vishay /Dale
    RER65F2490RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F2490RC02 is described as RES CHAS MNT 249 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM