RER65F13R3RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F13R3RC02 Vishay /Dale
    RER65F13R3RC02 Vishay /Dale
    RER65F13R3RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F13R3RC02 is described as RES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"