RER65F13R0MC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F13R0MC02 Vishay /Dale
    RER65F13R0MC02 Vishay /Dale
    RER65F13R0MC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F13R0MC02 is described as RES CHAS MNT 13 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE