RER65F1240RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F1240RC02 Vishay /Dale
    RER65F1240RC02 Vishay /Dale
    RER65F1240RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F1240RC02 is described as RES CHAS MNT 124 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM