RER65F1001RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F1001RC02 Vishay /Dale
    RER65F1001RC02 Vishay /Dale
    RER65F1001RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F1001RC02 is described as RES CHAS MNT 1K OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE