RER60F5R11RC0230 Vishay /Dale
  • More about RER60F5R11RC0230 Vishay /Dale
    RER60F5R11RC0230 Vishay /Dale
    RER60F5R11RC0230 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F5R11RC0230 is described as RES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F