RER60F4R75RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F4R75RC02 Vishay /Dale
    RER60F4R75RC02 Vishay /Dale
    RER60F4R75RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F4R75RC02 is described as RES CHAS MNT 4.75 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM