RER60F4R00RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F4R00RC02 Vishay /Dale
    RER60F4R00RC02 Vishay /Dale
    RER60F4R00RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F4R00RC02 is described as RES CHAS MNT 4 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.