RER60F47R5RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F47R5RC02 Vishay /Dale
    RER60F47R5RC02 Vishay /Dale
    RER60F47R5RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F47R5RC02 is described as RES CHAS MNT 47.5 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V