RER60F4750RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F4750RC02 Vishay /Dale
    RER60F4750RC02 Vishay /Dale
    RER60F4750RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F4750RC02 is described as RES CHAS MNT 475 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F