RER60F34R8RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F34R8RC02 Vishay /Dale
    RER60F34R8RC02 Vishay /Dale
    RER60F34R8RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F34R8RC02 is described as RES CHAS MNT 34.8 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"