RER60F31R6RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F31R6RC02 Vishay /Dale
    RER60F31R6RC02 Vishay /Dale
    RER60F31R6RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F31R6RC02 is described as RES CHAS MNT 31.6 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK