RER60F2740PC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F2740PC02 Vishay /Dale
    RER60F2740PC02 Vishay /Dale
    RER60F2740PC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F2740PC02 is described as RES CHAS MNT 274 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.