RER60F26R7RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F26R7RC02 Vishay /Dale
    RER60F26R7RC02 Vishay /Dale
    RER60F26R7RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F26R7RC02 is described as RES CHAS MNT 26.7 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"