RER60F24R3RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F24R3RC02 Vishay /Dale
    RER60F24R3RC02 Vishay /Dale
    RER60F24R3RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F24R3RC02 is described as RES CHAS MNT 24.3 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK