RER60F1R05RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F1R05RC02 Vishay /Dale
    RER60F1R05RC02 Vishay /Dale
    RER60F1R05RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F1R05RC02 is described as RES CHAS MNT 1.05 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS