RER60F1820RC02 Vishay /Dale
  • More about RER60F1820RC02 Vishay /Dale
    RER60F1820RC02 Vishay /Dale
    RER60F1820RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER60F1820RC02 is described as RES CHAS MNT 182 OHM 1% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM