RER55F1R21RC02 Vishay /Dale
  • More about RER55F1R21RC02 Vishay /Dale
    RER55F1R21RC02 Vishay /Dale
    RER55F1R21RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER55F1R21RC02 is described as RES CHAS MNT 1.21 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL