RER55F14R0RC02 Vishay /Dale
  • More about RER55F14R0RC02 Vishay /Dale
    RER55F14R0RC02 Vishay /Dale
    RER55F14R0RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER55F14R0RC02 is described as RES CHAS MNT 14 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH