RER50F3R32RCSL Vishay /Dale
  • More about RER50F3R32RCSL Vishay /Dale
    RER50F3R32RCSL Vishay /Dale
    RER50F3R32RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER50F3R32RCSL is described as RES CHAS MNT 3.32 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED