RER50F1R24MCSL Vishay /Dale
  • More about RER50F1R24MCSL Vishay /Dale
    RER50F1R24MCSL Vishay /Dale
    RER50F1R24MCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER50F1R24MCSL is described as RES CHAS MNT 1.24 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.