RER50F1960MCSL Vishay /Dale
  • More about RER50F1960MCSL Vishay /Dale
    RER50F1960MCSL Vishay /Dale
    RER50F1960MCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER50F1960MCSL is described as RES CHAS MNT 196 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V