RER50F1910RCSL Vishay /Dale
  • More about RER50F1910RCSL Vishay /Dale
    RER50F1910RCSL Vishay /Dale
    RER50F1910RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER50F1910RCSL is described as RES CHAS MNT 191 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM