PC-50100R0KE66BKT Vishay /Dale
  • More about PC-50100R0KE66BKT Vishay /Dale
    PC-50100R0KE66BKT Vishay /Dale
    PC-50100R0KE66BKT is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. PC-50100R0KE66BKT is described as RES CHAS MNT 100 OHM 10%. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM