PC-3010R00KE66BKT Vishay /Dale
  • More about PC-3010R00KE66BKT Vishay /Dale
    PC-3010R00KE66BKT Vishay /Dale
    PC-3010R00KE66BKT is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. PC-3010R00KE66BKT is described as RES CHAS MNT 10 OHM 10%. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK