MSP08A0320K0GEJ Vishay /Dale
  • More about MSP08A0320K0GEJ Vishay /Dale
    MSP08A0320K0GEJ Vishay /Dale
    MSP08A0320K0GEJ is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. MSP08A0320K0GEJ is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS