IMCH1812ER560K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER560K Vishay /Dale
    IMCH1812ER560K Vishay /Dale
    IMCH1812ER560K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER560K is described as FIXED IND 56UH 240MA 2.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.