IMCH1812ER470K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER470K Vishay /Dale
    IMCH1812ER470K Vishay /Dale
    IMCH1812ER470K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER470K is described as FIXED IND 47UH 260MA 1.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK