IMCH1812ER330K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER330K Vishay /Dale
    IMCH1812ER330K Vishay /Dale
    IMCH1812ER330K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER330K is described as FIXED IND 33UH 300MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.