IMCH1812ER221K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER221K Vishay /Dale
    IMCH1812ER221K Vishay /Dale
    IMCH1812ER221K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER221K is described as FIXED IND 220UH 120MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED