IMCH1812ER181K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER181K Vishay /Dale
    IMCH1812ER181K Vishay /Dale
    IMCH1812ER181K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER181K is described as FIXED IND 180UH 120MA 7.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM