IMCH1812ER180K Vishay /Dale
  • More about IMCH1812ER180K Vishay /Dale
    IMCH1812ER180K Vishay /Dale
    IMCH1812ER180K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMCH1812ER180K is described as FIXED IND 18UH 400MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS