IMC0603ER39NG01 Vishay /Dale
  • More about IMC0603ER39NG01 Vishay /Dale
    IMC0603ER39NG01 Vishay /Dale
    IMC0603ER39NG01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0603ER39NG01 is described as FIXED IND 39NH 600MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.