IMC0603ER15NG01 Vishay /Dale
  • More about IMC0603ER15NG01 Vishay /Dale
    IMC0603ER15NG01 Vishay /Dale
    IMC0603ER15NG01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0603ER15NG01 is described as FIXED IND 15NH 700MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM