IMC0402ER33NG01 Vishay /Dale
  • More about IMC0402ER33NG01 Vishay /Dale
    IMC0402ER33NG01 Vishay /Dale
    IMC0402ER33NG01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0402ER33NG01 is described as FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE