IMC0402ER27NJ01 Vishay /Dale
  • More about IMC0402ER27NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER27NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER27NJ01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0402ER27NJ01 is described as FIXED IND 27NH 400MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE