IMC0402ER19NJ01 Vishay /Dale
  • More about IMC0402ER19NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER19NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER19NJ01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0402ER19NJ01 is described as FIXED IND 19NH 480MA 202 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE