IMC0402ER12NJ01 Vishay /Dale
  • More about IMC0402ER12NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER12NJ01 Vishay /Dale
    IMC0402ER12NJ01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IMC0402ER12NJ01 is described as FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.