ILSB0805ER3R3K Vishay /Dale
  • More about ILSB0805ER3R3K Vishay /Dale
    ILSB0805ER3R3K Vishay /Dale
    ILSB0805ER3R3K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILSB0805ER3R3K is described as FIXED IND 3.3UH 30MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.