ILSB0603ER2R7K Vishay /Dale
  • More about ILSB0603ER2R7K Vishay /Dale
    ILSB0603ER2R7K Vishay /Dale
    ILSB0603ER2R7K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILSB0603ER2R7K is described as FIXED IND 2.7UH 15MA 1.35 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.