ILC0402ER68NK Vishay /Dale
  • More about ILC0402ER68NK Vishay /Dale
    ILC0402ER68NK Vishay /Dale
    ILC0402ER68NK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILC0402ER68NK is described as FIXED IND 68NH 150MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.