ILC0402ER22NK Vishay /Dale
  • More about ILC0402ER22NK Vishay /Dale
    ILC0402ER22NK Vishay /Dale
    ILC0402ER22NK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILC0402ER22NK is described as FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"