ILC0402ER18NK Vishay /Dale
  • More about ILC0402ER18NK Vishay /Dale
    ILC0402ER18NK Vishay /Dale
    ILC0402ER18NK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILC0402ER18NK is described as FIXED IND 18NH 200MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.