ILC0402ER10NK Vishay /Dale
  • More about ILC0402ER10NK Vishay /Dale
    ILC0402ER10NK Vishay /Dale
    ILC0402ER10NK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. ILC0402ER10NK is described as FIXED IND 10NH 250MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.