IHCL4040DZER2R7M5A Vishay /Dale
  • More about IHCL4040DZER2R7M5A Vishay /Dale
    IHCL4040DZER2R7M5A is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. IHCL4040DZER2R7M5A is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 2.7UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE