IHCL4040DZER100M5A Vishay /Dale
  • More about IHCL4040DZER100M5A Vishay /Dale
    IHCL4040DZER100M5A is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. IHCL4040DZER100M5A is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"