IH10BQ101K Vishay /Dale
  • More about IH10BQ101K Vishay /Dale
    IH10BQ101K Vishay /Dale
    IH10BQ101K is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IH10BQ101K is described as FIXED IND 100UH 10A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.