IFSC1111ABER6R8M01 Vishay /Dale
  • More about IFSC1111ABER6R8M01 Vishay /Dale
    IFSC1111ABER6R8M01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IFSC1111ABER6R8M01 is described as FIXED IND 6.8UH 1.2A 228 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH