IFSC1008ABER3R3M01 Vishay /Dale
  • More about IFSC1008ABER3R3M01 Vishay /Dale
    IFSC1008ABER3R3M01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IFSC1008ABER3R3M01 is described as FIXED IND 3.3UH 1.45A 155 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM