IFSC1008ABER1R5M01 Vishay /Dale
  • Part Number: IFSC1008ABER1R5M01
  • Manufacturer Name: Vishay /Dale
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.2A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about IFSC1008ABER1R5M01 Vishay /Dale
    IFSC1008ABER1R5M01 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Fixed Inductors category. IFSC1008ABER1R5M01 is described as FIXED IND 1.5UH 2.2A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.